Dom

WEIFNAG UNO PACKING PRODUCTS CO.,LTD profil firmy

profil firmy

Przedstawienie firmy

Weifang UNO Packing Products Co., Ltd to produkcja, import i eksport, handel krajowy jako jedna z kompleksowych modernizacji przedsiębiorstw. Założona w 2009 roku, znajduje się w No.1 Zhenxing RD wenzhou parku przemysłowym Changle Weifang w Chinach, w prowincji Shandong, z ponad 8000 metrów kwadratowych nowoczesnych standardowych budynków fabrycznych, ponad 50 zestawów urządzeń produkcyjnych. Zajmuje się głównie różnego rodzaju drukowaniem i niedrukowaniem, wysoko- i niskociśnieniowymi workami z polietylenu, plastikową zastawą stołową i tak dalej. Główne kategorie produktów to: rękawice LDPE / HDPE / PVC / PP / PE, Ziplock, fartuch, narzuty, pokrowce na materace, pokrowce na samochody, worki na śmieci, torby na żywność, torebki, torby na prezenty, torby na odzież, torby na kamizelki, torby na PCV, torby płaskie , Arkusz OPP, film konserwujący Plastikowa zastawa stołowa.

Od momentu powstania naszej firmy, zajmującej się rozwojem i produkcją różnego rodzaju toreb plastikowych. Nasza produkcja była eksportowana do Europy Wschodniej, Europy Zachodniej, Ameryki Łacińskiej, Ameryki Północnej, Afryki Zachodniej i innych regionów. Nasze produkty zostały pochwalone przez klienci z USA, Niemiec, Francji, Holandii, Hiszpanii, Rumunii, Brazylii i innych krajów. Nasza doskonała jakość produktu, konkurencyjna cena i doskonała obsługa posprzedażna, ciągłe dążenie do doskonałości w podejściu, zostały docenione przez klientów w kraju i za granicą.

Dywizja, której szukałem, poprzez dokładne zrozumienie branży, aby uniknąć bezpośredniej konkurencji w celu zapewnienia klientom konkurencyjnych produktów. Jednocześnie nasza firma nadal zapewnia lepszą jakość usług, uczciwie jest być człowiekiem, uczciwie prowadzi działalność, wita wszystkich przyjaciół do odwiedzenia, negocjacje biznesowe, chcielibyśmy współpracować z Tobą, aby stworzyć lepszą przyszłość.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
2009: Kupiłem 6 linii maszyny do produkcji worków. Aby rozszerzyć działalność, w tym czasie możemy wykonać wiele różnych rodzajów toreb plastikowych.

I 6 zestawów folii do rozdmuchiwania.

2010: Kupił 4 zestawy maszyny do rozdmuchiwania, w szczególności produkując wysokiej jakości folie do pakowania żywności. Poprawiliśmy naszą jakość na wysokim poziomie.

2011: W oparciu o nasz większy i większy biznes, kupiliśmy miejsce, aby zbudować wysoką bryłę dla naszej fabryki biur i fabryk. 5000㎡ kwadratowych. 5 piętro buliding. A także 1000㎡ dla surowca podstawowego.

2012: Kupiłem nową maszynę do produkcji torebek z 4 zestawami i do ciężkich plastikowych torebek

i maszynę do wytłaczania.

Główny biznes: plastikowe torby opakowaniowe. Wytrzymałe plastikowe torby Plastikowe worki na śmieci.

2013: Rozpocznij działalność w handlu międzynarodowym.

Zbieramy klientów z różnych krajów i kultywujemy stabilne relacje handlowe między sobą.

2014: W oparciu o tak wiele lat kolekcji, stajemy się coraz więksi.

2015: Importuj wysokiej jakości rozdmuchiwarkę HDPE firmy Dalian, aby poprawić nas na wyższym poziomie.

Staliśmy się konkurencyjni na polu filmowym. Nasza firma stała się coraz lepsza.

Ponadto, mamy import maszyny drukarskiej, Teraz możemy zrobić klienta drukowane torby przez nas.

Wierzymy, że można zarobić więcej firm i uzyskać więcej zamówień!

Jesteśmy również wdzięczni za naszych klientów, którzy wspierają nas przez wiele lat!

Dzięki wielkie!!

WEIFNAG UNO PACKING PRODUCTS CO.,LTD WEIFNAG UNO PACKING PRODUCTS CO.,LTD WEIFNAG UNO PACKING PRODUCTS CO.,LTD WEIFNAG UNO PACKING PRODUCTS CO.,LTD WEIFNAG UNO PACKING PRODUCTS CO.,LTD
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : ONZ

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-70,00,000

Rok założenia : 2009

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny WEIFNAG UNO PACKING PRODUCTS CO.,LTD Certyfikaty Chiny WEIFNAG UNO PACKING PRODUCTS CO.,LTD Certyfikaty Chiny WEIFNAG UNO PACKING PRODUCTS CO.,LTD Certyfikaty Chiny WEIFNAG UNO PACKING PRODUCTS CO.,LTD Certyfikaty